Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Super Mario Figür

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

699₺
KDV Dahil
adet


Super Mario oyunlarında ana karakter Mario'nun maceraları anlatılır. Oyunlar genellikle kurgusal Mushroom Kingdom'da (Mantar Krallığı) geçer ve oyuncu Mario karakterini canlandırır. Çoğu platform oyununda olduğu gibi oyuncu, çeşitli temalara ayrılan bölümlerde platformlar arasında koşar, atlar ve düşmanların üzerine zıplar. Oyunların senaryoları basittir ve genellikle Prenses Peach'i oyunun büyük düşmanı Bowser'dan kurtarmak üzerine kuruludur.

Video oyunları tarihinin ikonik karakterlerinden Super Mario yeni nesillerle buluşmaya devam ediyor! Super Mario Kardeşler 2023 yapımı filmindeki yeni jenerasyon görünümlerinden oluşan figürler tüm Mario hayranlarını sevindirecek. Ayrıntılı tasarımları ve gerçekçi görünümleri ile onlar koleksiyonlardaki yerlerini almak için hazır!

Super Mario figürleri hareketli eklem noktalarına sahip olduğu için onlara farklı pozlar verdirebilirsin. Böylece karakter figürlerin ile video oyunundaki en sevdiğin anları yeniden canlandırabilir veya kendi özgün hikayeni oluşturabilirsin.

NTD Super Mario Figür W27, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar.

Ürünün; Super Mario ve Kırmızı Mantar, Goomba ve Bozukluk, Light Blue Yoshi ve Yumurta, Ludwig Von Koopa ve Asa, Parabones ve Kanatlar olmak üzere 5 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; 1 adet figür ve aksesuar bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 28,8 x 6,3 x 16,5 cm

Ağırlık: 0,187 kg

Benzer ürünler