Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Baby Alive Star Besties Yıldız Skylar

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 9 adet
Teslim durumu: 1 Gün

999₺ 599₺
KDV Dahil
adet


STAR BESTIES YILDIZ SKYLAR

Tüm galaksideki en iyi arkadaşlar! Baby Alive Star Besties Yıldız Skylar bebeği, galaksiler arası eğlence için ışıltılı bir uzay temasına sahip! 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu uzaydan ilham alan 20 cm'lik Baby Alive oyuncak bebek, uzaylı bir bavul, gezegen pasaportu, hayali ay suyu içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir. Oyuncak bebek aksesuarları, yanında oynaması için çantasında bile saklanabilir! Kızlar ve erkekler için harika bir hediye olan bu besleyici saçlı oyuncak bebek, çıkarılabilir folyo vurgulu eteği, kalıplı kahkülleri ve fırçalanabilir pembe ve mavi atkuyruğu ile yıldızlarla süslenmiş bir görünüme sahiptir.

20 CM'LİK UZAY TEMALI BEBEK: Galaksiden ilham alan cesur tarzı ve aksesuarlarıyla bu Star Besties Yıldız Skylar bebeği, gezegenden sıçrayan hayali maceralara hazır!

UZAY SEYAHATİNDEN İLHAM ALAN BEBEK VE AKSESUARLAR: Folyo vurgulu çıkarılabilir etek gibi Baby Alive aksesuarlarının yanı sıra uzaylı bavul, gezegen pasaportu, taklit içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi galaksiler arası aksesuarlar içerir.

İÇECEKLİ BESLENEN BEBEK OYUNCAĞI: 3 yaş ve üzeri çocuklar, ay suyu içecek aksesuarıyla Yıldız Skylar oyuncak bebeklerini besliyormuş gibi yapabilirler.

BEBEK VALİZİNİ ÇIKARTMALARLA SÜSLEYİN: 3 yaşındaki kız ve erkek çocuklara yönelik bu Baby Alive bebeği, hareket halindeyken eğlenmek için aksesuarlarını saklayan valizini hareketlendirmek için çıkartmalar içeriyor!

CANLI PEMBE VE MAVİ FIRÇALANABİLİR SAÇLAR: Yıldız Skylar oyuncak bebek, kalıplı perçemleri ve çocukların tarağıyla tarayabilecekleri renkli köklü atkuyruğuyla kendi dünya dışı görünümüne sahip.

UYARI: Küçük parçalar oluşabilir. Not: Bir yetişkin, tutturucuları/ambalaj bileşenlerini çıkarmalı ve atmalıdır.

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler