Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Play-Doh Dondurma Kamyonu Oyun Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 2 Gün

4,299₺
KDV Dahil
adet

Play-Doh Dondurma Kamyonu Oyun Seti

Bu gerçek boyutlu mutfak seti, çocuklara büyük hayal güçlerini ifade etmeleri için geniş bir alan sağlar. 27 araç ve soft-servis istasyonuyla pek çok hayali şekerleme oluşturun, Play-Doh serpme makinesi, aletler ve hayali tatlı kalıpları ile kreasyonları özelleştirin ve kasada müşterileri kontrol edin. Eğlenceli müzik ve kasa sesleri, çocukların gerçekten kendi dondurma kamyonetlerini işletiyormuş gibi hissetmelerini sağlar. 12 kap Play-Doh modelleme bileşimi, onlara başlamak için ihtiyaç duydukları tüm renkleri verir.

Nihai Oyuncak Dondurma Van: Bu Büyük Oyun Mutfağı, Çocukların Büyük Hayallerini İfade Etmeleri İçin Mükemmel Bir Yer! Yaratıcı Olmanın Pek Çok Yoluyla Evde Dondurma Arabası Rol Yapma Oyunu Oynayın.

Yaratın, Özelleştirin, Kontrol Edin: Yumuşak Servis Makinesi ve Kaşık Alma İstasyonuyla Play-Doh Dondurma İkramları Yapın, Serpinti Yapıcı, Aletler ve Kalıplarla Süsleyin ve Kayıttaki Müşterileri Kontrol Edin.

Gerçekçi Sesler ve Müzik: Klasik Dondurma Van Jingle'larından 'Cha-Ching! ' Oyuncak Kaydı'ndan Çocuklar Kendi İşlerinin Patronu Olduğunu Hayal Edebilirler.

Ebeveynler Düşünülerek Tasarlandı: Gerçek Çalışan Kapılara Sahip Depolama Alanı ve Kilitli Bir Kutu Her Şeyi Düzenli Tutar! Temizleme Fırçası, Tencereye Kolayca Geri Koymak İçin Play-Doh Parçalarını Tezgahın Kenarına Süpürür.

27 Alet Ve 12 Renk: Koniler, Tabaklar, Damgalar, Kalıplar ve Diğer Play-Doh Aletleriyle Yaratıcılığı Ateşleyin, Ayrıca Kahverengi, Mavi, Yeşil, Pembe ve Beyaz (Buğday İçerir) Gibi 12 Klasik Modelleme Bileşik Rengi.

Boyut Y55.88, G62.23, D20.32cm.

Gerekli piller: 2 x AA (dahil değildir).

3 yaş ve üzeri için.

EAN: 5010994142742.

UYARI(LAR):

3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Sadece ev içi kullanım içindir.

Bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanılmalıdır.

Benzer ürünler