Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Frıends Büyük Heartlake City Oteli 8+

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,199₺
KDV Dahil
adet

8 yaşından büyük çocuklar ve tüm LEGO Friends hayranları için ideal!

Tamamen monte edilmiş otel, 28 cm yükseklik, 28 cm genişlik ve 14 cm derinliktedir.

1308 parça içerir ve oyuncu ve resepsiyonist figürleri dahil 4 LEGO® Friends mini bebek ve 3 hayvan figürü ile birlikte gelir

Heartlake City Grand Otel seti, LEGO hayranlarını döner kapısından içeri adım attıkları andan itibaren şaşırtacak ve memnun edecek. Bu güzel 3 katlı set, küçük inşaatçıları saatlerce gerçek dünya oyunlarıyla eğlendirmek için yaratıcı ayrıntılarla dolu.

Beş yıldızlı özellikler

Piyano bar ve resepsiyondan en-suite yatak odalarına ve açık hava yemek alanına, ayrıca spa ve çatı katı gibi lüks özelliklere kadar keşfedilecek çok şey var. Sette ayrıca mini bebek aktris oyuncak Amelia bulunur, böylece çocuklar A listesindeki yaşam tarzını oynuyormuş gibi yapabilirler. LEGO® Friends Stephanie, Emma ve River konuk, resepsiyonist veya belboy rollerini oynamak için dahildir.

Her mevsim için bir set Dahil olan mevsimlik aksesuarlar oyuna ek bir boyut kazandırır. Mevsimler değiştikçe, çocuklar modellerini yaratıcı sette giydirerek oyunu taze tutabilirler. Ağaçların yaprakları sonbaharda renk değiştirebilir, kış için kartopu, buz sarkıtları ve kardan adam, ayrıca yaz için çiçekler vardır.

Benzer ürünler