Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Duplo İlk Unıcorn'um

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

169₺
KDV Dahil
adet

Sevimli ve renkli LEGO DUPLO İlk Unicorn'um (10953) ile küçük bir çocuğu şaşırtın. Bu çok yönlü oyuncak, küçük ellerin alması, yerleştirmesi ve çekmesi için mükemmel olan eğlenceli şekiller içerir.

Parçalarla yapılan bir tek boynuzlu at, 2 yıldız, bir gökkuşağı ve tekerlekli 2 itme arabası içerir. Tüm şekillerin süper pürüzsüz köşeleri vardır ve küçük ellerin alıp yerleştirmesi için mükemmeldir.

Çocuklar, ebeveynleri ve bakıcıları ile birlikte oyun oynarken ince motor becerileri geliştirir ve renkler ve şekiller hakkında bilgi edinirler.

Bu keyifli ve dayanıklı oyun seti, 18 aylık ve üzeri çocuklar için, doğum günleri, Noel ya da sırf bunun için harika bir hediyedir.

5 inç (13 cm) yükseklik, 9 inç (23 cm) uzunluk ve 2 inç (6 cm) genişlik üzerinde ölçüm yapar. Küçük ellerin alıp oynaması için mükemmel.

Modellerin gerçek boyutlu görüntülerini gösteren yapı kartlarını içerir. Çocuklar inşa ederken tuğlaları görüntünün üzerine yerleştirebilir, bakıcılar ise çocuklarının renkleri ve şekilleri öğrenmesine yardımcı olur.

Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, ebeveynlerin ve bakıcıların küçükleriyle paylaşabilecekleri açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik etmek için yaratıcı özelliklerle ustalıkla tasarlanmıştır.

Açıklama:

Sevimli ve renkli LEGO DUPLO İlk Unicorn'um (10953) ile küçük bir çocuğu şaşırtın. Bu çok yönlü oyuncak, küçük ellerin alması, yerleştirmesi ve çekmesi için mükemmel olan renkli şekillerle yapılmıştır.

Oyna ve öğren tek boynuzlu at oyuncağı

Temel inşaat becerilerini geliştirirken ve şekiller ve renkler hakkında bilgi edinirken küçük çocukların yaratıcı oyunlarla ilgisini çekin. Tek boynuzlu at treni, tekerlekli vagonlara takılan ve ayrılan küçük çocuk dostu parçalarla oyun olanaklarıyla doludur. Set, modellerin gerçek boyutlu görüntülerini gösteren yapı kartlarını içerir, böylece çocuklar, inşa ederken tuğlaları görüntünün üzerine yerleştirebilir, ebeveynler ise renkler ve şekiller hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olur. Daha da fazla eğlence için tren, diğer tekerlek tabanlı DUPLO oyuncaklara bağlanır.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için uygulamalı eğitici oyuncaklar

LEGO DUPLO oyuncakları, okul öncesi çocukların ellerine açık uçlu eğlence, kendini ifade etme ve eğlenceli öğrenmeyi sağlar. DUPLO oyun setleri ile ebeveynler ve küçük çocuklar birlikte oynamaktan keyif alırken değerli gelişimsel kilometre taşlarını paylaşabilirler.

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler