Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Dots Kalemlik Roket Oyuncak Masa Dekorasyonu

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

269₺
KDV Dahil
adet

Bu cesur LEGO® DOTS Kalemlik (41936) setiyle uzay hayranlarını ve sanat ve zanaat severleri cezbedin! Birlikte verilen talimat broşürü sayesinde montajı hızlı ve kolay olacak şekilde yapılan bu set, çocukların kendi kalem tutucularını oluşturmalarına ve ruh hallerine veya oda dekorlarına göre tasarlamalarına olanak tanır. Ekteki saklama tepsisi ile temizleme ve sıralama çok kolaydır.

Yaratıcı teknoloji zanaat kiti

Bu kullanışlı, akıllı kit, çocukların hayal gücünü ve kendini ifade etme oyun becerilerini geliştirir. Bir resmi veya çizimi tutmak için açılan bir ön pencere çerçevesine sahip uzun, mavi-siyah, roket şeklinde bir kalem tutucuya ve arkada kurşun kalemler veya diğer kırtasiye malzemeleri için alana ve ayrıca roketi benzersiz kılmak için bol miktarda renkli fayansa sahiptir.

Yaratıcı oyuncakları seven çocuklar için

Bu kitin sevinci, çocukların yaratıcı olmaları ve kalemliği istedikleri gibi dekore etme, ruh hallerine veya odalarına uyma veya tasarımlarını arkadaşlarıyla paylaşma şansıdır. Günlük oyun için harika bir hediye ya da çalışkan bir çocuk için mükemmel bir ödül.

Önerilen yaş uygunluğu 6 yaş ve üzeri.

Benzer ürünler