Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Model Cars Uzaktan Kumandalı Araba

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 10 adet
Teslim durumu: 1 Gün

249₺
KDV Dahil
adet

Çocuklar için Uzaktan Kumandalı Araba - 1/16 Ölçekli Elektrikli Uzaktan Oyuncak Yarışı, Led Işıklı Yüksek Hızlı RC Oyuncak Araba 3 4 5 6 7 8 9 Yaşındaki Erkekler ve Kızlar için Hediye Özellik: Tüm işlevler: 2 kanallı

uzaktan

kumanda Kontrol arabası ileri geri hareket edebilir. Ön tekerlek ünitesi doğru rota yönünü garanti eder. 1,5V AA pil, güçlü güç sağlar ve her türlü arazide kolayca ve dengeli bir şekilde hareket edebilir.

Gerçekçi görünüm: Monste RC kamyonun tasarımı zarif ve gerçekçi, daha çekici, çocuklarınıza çocuksu, şık ve özellikle havalı bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu uzaktan kumandalı araba, cildi tahriş etmeyen yüksek kaliteli ABS plastik malzemeden yapılmıştır. ve çocuklar için kesinlikle güvenlidir.

Yüksek hız keyfi: Oyuncak araba mükemmel bir hıza sahiptir ve çocukların yarışlarının olağanüstü deneyimini karşılar. Aynı zamanda mini gövde, taşıması kolay, hafif ve küçük, yüksüz, her heyecanlı sürüş anının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Çocuklar için iyi bir hediye: şekiller ve renkler harika. Dinozor oyuncakları veya uzaktan kumandalı kamyonları seven çocukların çok hoşuna gidecektir. Bu Monste uzaktan kumandalı araba oyuncağı, araba oyuncaklarını seven çocuklar için doğum günleri, tatiller, Noel hediyeleri ve diğer özel günler için mükemmel bir hediyedir.

Benzer ürünler