Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Barbie Extra - Mini ve Hayvan Dostları'nın Seyahat Maceraları

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 9 adet
Teslim durumu: 2 Gün

799₺
KDV Dahil
adet

Barbie Extra - Mini ve Hayvan Dostları'nın Seyahat Maceraları 

Mini bebekler, göz alıcı kombinler! Mini bebekler IŞILTI saçıyor!

Barbie Extra Mini ve Hayvan Dostlarının Seyahat Maceraları Oyun Seti ile birbirinden eğlenceli hikayeler canlandırabilirsiniz. Bu set, 3-10 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir! Bebekler ve oyun setleri ayrı olarak satılır.

Çocuklar, oyun setinin paketini açar açmaz Barbie Extra mini bebekler ve hayvan dostlarıyla gittikleri her yerde parti eğlencesini doyasıya yaşama fırsatı sunan oyun alanlarını keşfedecek (her set ayrı olarak satılır).

Barbie Extra Mini Bebekler ve hayvan dostlarına uygun ideal boyutta olan bu seyahat temalı oyun seti; parti salonu ve dans pisti, makyaj ve giyinme odası, açık hava dinlenme alanı, kaydıraklı havuz, takılıp çıkarılabilir tek boynuzlu at şeklinde deniz simidi, hareket edebilen bulut şeklindeki asansör ve diğer aksesuarlarıyla eğlence anlayışını başka boyutlara taşıyacak. Özel Barbie Extra Mini Bebek ve hayvan dostunun da dahil olduğu bu set, yaratıcı zihinlerin parti eğlencelerini başlatmak için ihtiyaç duyacağı her ayrıntıyı içeriyor. Çocuklar, tüm parçaları çekmecelere ve saklama bölmelerine yerleştirip valiz şeklindeki oyun setini kapatabilir ve ekstra eğlenceler içeren parti atmosferini diledikleri her yere taşıyabilir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Bu oyun setiyle çocuklar gittikleri her yere ekstra eğlence atmosferini taşıyabilir.

Bu oyun seti, eğlenceyi yanında taşıma olanağı sunan taşıma koluna sahiptir ve sınırsız parti eğlencelerine ilham veren 4 oyun alanı içerir.

Uzun pembe saçları, batik giysisi, kürk ceketi ve aksesuarlarıyla göz dolduran özel Barbie Extra Mini Bebek ve sevimli 2 yavru köpeğiyle parti eğlencesi başlamak için sizi bekliyor.

Barbie Extra Mini Bebekler ve hayvan dostlarına uygun ideal boyutta olan bu oyun setini dönüştürüp dans partisi salonunu, makyaj ve giyinme odasını, açık hava dinlenme alanını, kaydıraklı havuzu ve hareket edebilen bulut şeklindeki asansörü açığa çıkarın.

2 şezlong, takılıp çıkarılabilir tek boynuzlu at şeklinde deniz simidi, plaj topu, 2 saç şekillendirme fırçası, küçük makyaj aynası, güneş gözlüğü ve fotoğraf makinesi dahil tatil temalı birçok aksesuarın ilham verdiği oyun seçenekleri sınırsız.

Bu oyun seti, özellikle kendi tarzlarını her şekilde vurgulamayı seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Ürün ölçüsü: 47,6 x 21,2 x 38,1 cm

Ürün Kodu
T000HDY91
Marka
Barbie
Üretim Yeri
Çin
Yaş Aralığı
3 - 10
Cinsiyet
Kız
Barkod
194735035878

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler