Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Barbie 3'ü 1 Arada Dreamcamper

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 3 Gün

2,199₺
KDV Dahil
adet

Barbie 3'ü 1 Arada Dreamcamper

Çoklu dönüşümler, 3 araç, 5 yaşam alanı, 360 derece oyun ve 50 aksesuar ile Barbie 3'ü 1 arada DreamCamper, genç beyinleri açık hava maceralarını keşfetmeye ve seyahat hayallerini hayata geçirmeye teşvik ediyor!

Hayal güçleri keşfedildiğinde, uzanmak için bir oturma odası, havuzlu bir veranda, açılır duşlu bir banyo, çatı katında bir yatak odası ve yemek pişirme eğlencesini oynamak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip bir mutfak dahil olmak üzere birden fazla oyun alanı bulacaklar.

Dönüşümler hikaye anlatımı oyununa heyecan katar - karavanın mandalını açarak 4 kişilik bir tekne ve bir kamyoneti ortaya çıkarın; Bir ateş çukuru bulmak için sehpayı çevirin ve bir çatı katı yatağı ortaya çıkarmak için kampçının çatısını açın.

Her şeyi içeri toplayın ve tekrar yola çıkmak için kapatın. Havalı bir tasarım ve ayrıntılar -tatlı çizgiler, Barbie logosu ayrıntıları, gümüşi vurgular (ızgarada ve döner tekerleklerde) gibi -yol açmayı çok eğlenceli hale getirir!

50 oyun parçası ile asla iki kez aynı macera olmaz. Aksesuarlar arasında olta takımı, 4 kişilik piknik masası, banyo malzemeleri, uyku tulumu, battaniyeler ve çocukların kamp hikayeleri oynamak için ihtiyaç duyduğu her şey var!

Benzer ürünler