Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Monopoly Türkiye

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 9 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,399₺
KDV Dahil
adet


Monopoly Türkiye

Efsane kutu oyunu Monopoly, yepyeni Türkiye versiyonu ile yediden yetmişe herkesin doyasıya eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Oyuncular, Türkiye'nin 22 farklı şehrini emlak imparatorluğuna katmaya çalışırken, kıyasıya bir rekabete tutuşuyorlar.

Rekabet Şimdi Türkiye'de

Sevilen oyunun yeni versiyonu ile Türkiye'nin dört bir yanındaki iller oyun alanı üzerindeki yerlerini alıyor. Oyuncular eğlenirken, diğer yandan da en sevdikleri şehirler için şanslarına güvenmeli veya sıkı pazarlık yapmalılar. Bunun için de oyuncuların ekonomik stratejilerini belirlemeleri ve oyun sonunda kazanan olabilmeleri için hamlelerini titizlikle planlamaları gerekiyor. Giresun'dan İzmir'e Türkiye'nin gözde şehirleri sahiplerini bekliyor.

Monopoly Türkiye İle Eğlence Hiç Bitmesin

6 kişilik oyun kapasitesi ile Monopoly Türkiye, birbirinden farklı oyun piyonu ve içeriği ile ideal bir kutu oyunu olarak öne çıkıyor. Hızlandırılmış oyun türü ile oyuncular kısa sürede en başarılı emlakçı olmak için yarışabiliyor. Bunun yanı sıra normal oyun modunda ise en fazla parayı ve mal varlığını elde etmeye çalışarak uzun süren eğlenceli rekabetin zevkine varabiliyor. Monopoly Türkiye, herkesi eğlenceli ve rekabet dolu bir dünyaya davet ediyor.

Başarınızı Taçlandırın

Oyuncular Monopoly Türkiye içerisinde bulunan rengarenk içeriklerle oyun içerisindeki başarılarını gözler önüne serebiliyor.

Oyun Alanı

6 Piyon ve 2 Oyun Zarı

60 Oyun Kartı ve 1 Paket Oyun Parası

32 Ev ve 12 Otel

Oyun Kılavuzu

Kapsamlı bir kutu içeriğine sahip olan Monopoly Türkiye, ekonomi temalı kutu oyunları seven kullanıcılar için oldukça iyi bir tercih.

Benzer ürünler