Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Manyetik Halka

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

49₺ 41.65₺
KDV Dahil
adet

♛ KÜÇÜK ELLER İÇİN UYGUN - Küçük çocuklar için mini boy Çap: 2 inç. Çocuklarınızla oynayarak biraz kolay zaman geçirin, sadece eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda kendinizi rahatlamış bulacaksınız İçinizde yatan yaratıcı dehayı ortaya çıkaracak küçük alet. Bu mini plastik hediyeler, numara yapmak ve sınıfta veya ofiste odaklanmanıza yardımcı olmak için çok eğlenceli.

♛ YUVARLAK KÖŞE VE PÜRÜZSÜZ YÜZEY: Parmaklarınızı çizilmekten koruyun. ONARIM, YAĞ, BAKIM GEREKTİRMEZ: Kutudan çıkar çıkmaz gerilim azaltıcı oyuncakları kullanın. GARANTİ 1 DK + DÖNÜŞ SÜRESİ: Fidget, 2 dakika boyunca rahatça dönecek ve gerçekten sert bir dönüşle daha da uzun sürecek. Ayrıca numaralar sırasında çok az yavaşlarlar.

♛ OYNAMASI KOLAY - Bir parmağınızla merkezin her iki tarafından ve sonra diğer elinizle döndürün.Atman yaparken çarklar yalnızca tek elle kullanılabilir.Bir masa üzerinde döndürmek için, sabit tutmak için ortasına basın ve Kıpır kıpır oyuncaklar, bıraktığınızda dönmeye devam edecek ve dönme süresi 30s-1dk. Çekirdekteki yüksek hızlı hibrid bilyeler, en düzgün dönüşü ve sabit, tutarlı dönüşü sağlar. Yağ veya bakım gerektirmez.

♛ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARI BIRAKMAK İÇİN BÜYÜK OYUNCAKLAR: Kıpır kıpır bir döndürücü ile tırnak yeme ve sigara içme gibi istenmeyen alışkanlıkları azaltabileceksiniz. Sıkıcı zamanınız hızla geçecek ve yalnız kaldığınızda iyi vakit geçireceksiniz. Tırnaklarınızla oynamak yerine stres çarkını kapıp onunla oynayabilirsiniz. Pek çok insan, bu eğlenceli ve havalı kıpır kıpır oyuncağı kullanarak istenmeyen alışkanlıkları başarılı bir şekilde azalttı.

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler