Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Furreal Friends Rockalots Müzikli Yürüyen Köpek Oyuncak

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 20 adet
Teslim durumu: 1 Gün

679₺
KDV Dahil
adet

Onu yürüyüşe çıkardığınızda, üç eğlenceli şarkısını çalar ve siz daha hızlı yürüdüğünüzde daha hızlı çalarlar! Yavaşlayınca şarkıların temposu da düşüyor. Bu sallanan yavru, yumuşak kürkünü, kalp şeklindeki güneş gözlüklerini ve saç tokasını iki katına çıkaran gökkuşağı renginde bir eteği tımar etmek için gitar şeklinde bir fırçayla birlikte gelir! Bu etkileşimli evcil hayvan, zeminde yürümek için iki parçalı çıkarılabilir bir kabloyla birlikte gelir. Onu öne doğru itin ve sallanan ezgilerinin yanı sıra sallanan hareketlerle ve mutlu köpek sesleri ile ilerlesin.

Haydi Rock Yapalım! Furreal Rockalots Müzikal Etkileşimli Yürüyen Köpek Oyuncak, Çocuklar Daha Hızlı Yürürken Daha Hızlı Sallanan Karşı konulmaz Sevimli Bir Hayvandır! Şarkılarının Ritmi Hızla Devam Ediyor.

3 Eğlenceli Şarkı Çalıyor ve Çocuklar Yürürken Mutlu Köpek Yavrusu Sesleri Çıkarıyor, Her Zaman İmzalı Bobblehead Hareketi Yapıyor. Sallıyor ve Bunu Biliyor.

Gitar Şeklindeki Fırçasıyla Yavrunun Yumuşak Kürkünü Düzeltin, Sonra Onu Havalı Güneş Gözlüğü ve Gökkuşağı Rengi Etekle Şekillendirin (Saç Scrunchie Olarak İkiye Katlanır!). Artık Evi Yıkmaya Hazır.

Hadi Tura Çıkalım! Sadece Kurşunu Birleştirin, Yakasına Takın ve Evin Etrafında Dolaşmak İçin Bu Rockin' Pup-Star'ı Yanınıza Alın. Kim Bir Encore İçin Hazır?

Furreal Rockalots Köpek Oyuncağı, Evcil Hayvanları, Müziği ve Giydirme Oyunlarını Seven 4 Yaş ve Üzeri Çocuklar için Harika Bir Hediyedir.


Yükseklik 10 inç/25 cm.
Gerekli piller 3 x LR44 (dahil) .
4 yaş ve üzeri için.
1 yıl üretici garantisi.
EAN 5010993931811.
UYARI(LAR)
3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
Sadece ev içi kullanım içindir.
Bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanılmalıdır.

Benzer ürünler