Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Disney Frozen 2 Taşınabilir Arendelle Şatosu

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 449 adet
Teslim durumu: 1 Gün

699₺
KDV Dahil
adet

Çocuklar, katlanıp taşınabilen Arendelle Şatosu oyun setiyle Karlar Ülkesi'nde maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

Disney Frozen/Karlar Ülkesi 2 filminden ilham alınarak tasarlanan bu şato, çocukların Arendelle’de geçen sahneleri istediği her yerde canlandırabilmesi için eğlence dolu 2 kata sahip. Kutuya; odaları dekore etmek için 2 sandalye, 2 fincan, ekmek ve sürahi gibi eğlenceli aksesuarlar da dahil. Çocuklar, arkadaşlarının evine giderken takılı yatağı, makyaj masasını ve masayı yukarı katlayabilir, aksesuarları içinde saklayabilir, şatonun ön kısmındaki kilidi kapatabilir ve taşımak için kolu yukarı kaldırıp yola koyulabilir. 

Bu katlanıp taşınabilen, görkemli oyun seti, Disney Frozen'ın büyülü dünyasını hayal etmekten keyif alan 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir tatil veya doğum günü hediyesi! Çocukların çok sevdiği Elsa, Anna gibi karakterlerle şatoda geçen sahneleri canlandırmak için Disney Frozen oyuncak bebeklerine de göz atın. (Oyuncak bebek kutuya dahil değildir.) 

İçindekiler: Arendelle şatosu, 6 aksesuar ve kullanma kılavuzu. 


Benzer ürünler