Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Barbıe Bebek 3 Yavrulu Köpek Oyun Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 4 adet
Teslim durumu: 1 Gün

489₺
KDV Dahil
adet


Barbie tüm hayvanları çok seviyor. Özellikle de yavru köpekleri. Beslediği üç sevimli dört ayaklı dostuna bakmaya ve banyo yaptırmaya bayılıyor! Kız çocukları bu Barbie'nin köpekleri yıkamasına yardım etmeye bayılacak. Pakette, yer alan küvet, çocuk boyu ve oyuncak bebek boyu sabun şişesi, havlu, iki fırça ve evcil hayvan çantası çocukların her türlü bakım oyunu oynayabilmesini sağlar. Küveti suyla, çocuk boyu şişeyi ise sabun (ayrı olarak satılır) ve suyla doldurup yavru köpeklere köpük banyosu yaptırarak gerçek bir banyo eğlencesi yaşa! Barbie'nin bükülebilen dizleri bebeğe gerçekçilik katarken, setin bazı parçalarında rol oyunlarını daha eğlenceli hale getiren Barbie bebek tutacakları bulunur. Hayvanseverler bu yavru köpekleri sahiplenip onlarla tüm gün oynamak isteyecek. Yeni hikayeler keşfetmek için diğer Barbie bebeklerini ve oyuncaklarını topla. Çünkü kızlar Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir! (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Giysileri ve ayakkabılarıyla Barbie bebek, üç yavru köpek, küvet, çocuk boyu sabun şişesi, oyuncak bebek boyu sabun şişesi, iki fırça, havlu ve köpek taşıma çantası dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Özellikler:

-Barbie bebek, üç sevimli yavru köpeği beslemeye ve yıkamaya bayılıyor!

-Oyun setinde suyla doldurulabilen bir küvet ile su ve sabunla (ayrı olarak satılır) doldurulabilen bir şişe yer alır. Şişeyi küvetteki yavru köpeğe dökerek ona köpük banyosu yaptırabilirsin.

-Barbie bebek için tutacaklar bulunan, oyuncak bebek boyu sabun şişesi ile iki fırça sayesinde rol oyunları daha eğlenceli hale gelir.

-Yavru köpekleri havluyla kurula ve yavru köpek çantasında yeni maceralara taşı!

-Pembe desenli askılı üst, kot şort ve beyaz spor ayakkabı giyen Barbie, her zaman suyla oynamaya hazır. Bükülebilen dizleri, gerçek bir banyo eğlencesine olanak sağlıyor.

-Çok sayıda parçası ve yavru köpekleriyle bu Barbie oyun seti, özellikle yavru köpekleri, köpekleri ve hayvanları seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir!

-Yaratıcılığı geliştirmek ve yeni imkanları keşfetmek için diğer Barbie bebeklerini ve oyuncaklarını topla. Kızlar Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir! (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri İçin

Benzer ürünler