Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Nerf Super Soaker Fortnite HC Su Tabancası

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 1 Gün

399₺
KDV Dahil
adet

Nerf Super Soaker Fortnite HC Su Tabancası F5110 Ürün Açıklaması

Fortnite'ta kullanılan ekipmandan ilham alan Nerf Super Soaker Fortnite HC su tabancası, popüler bilgisayar oyunundaki Hand Cannon’ın görünümüne sahip! Nişan alın ve büyük miktarda su atışlarıyla arkadaşlarınızı sırılsıklam edin. Fortnite HC, tek elde taşıması kolay bir tasarıma sahiptir ve rakiplerinizi gizlice sırılsıklam etmek için idealdir. Bu Nerf Super Soaker su tabancası hızlıca oynamanızı sağlar: kapağı açın, tankı doldurun, kapağı kapatın ve ardından tetiği çekerek hedefinizi güçlü su yağmuruna tutun. Fortnite koleksiyon erleri ve Nerf Super Soaker hayranları için ideal!

İçindekiler: 1 su tabancası.

Fortnite Oyunundan Esinlenilen Su Tabancası: Bu Fortnite HC su tabancası, popüler bilgisayar oyunu Fortnite'ta kullanılan ekipmandan ilham alıyor ve bu oyundaki Hand Cannon’ın görünümüne sahip.

Güçlü Su Püskürtme: Nerf Super Soaker Fortnite HC su tabancasının güçlü su püskürtmesiyle rakiplerinizi sırılsıklam edin.

Gizlice Su Yağmuruna Tutma: Tek elde taşıması kolay bu tasarım, rakiplerinizi gizlice sırılsıklam etmek için ideal.

Doldurması Ve Atış Yapması Kolay: Kapağı açın, tankı doldurun, kapağı kapatın ve ardından tetiği çekerek hedefinizi güçlü su yağmuruna tutun.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Benzer ürünler