Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

12 Renk Sulu Boya

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

14₺ 11.90₺
KDV Dahil
adet

Kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Fatih markası sayesinde çocuklar yaratıcılıklarını konuşturuyor. Fatih 12’li sulu boya içerisinde yer alan birbirinden farklı renklerle çocuklar hem eğleniyor hem de el becerilerini geliştiriyor. Boyama setleri ayrıca çocuklarınız zihinsel gelişimine de katkı sağlıyor. Kalıcı yapısı ile uzun süre canlılığını koruyan resimler çocukları üretmeye yönlendiriyor ve sanata teşvik ediyor. Evde, kreşte ve okulda kullanıma uygun olan sulu boya küçük, hafif ve ergonomik yapısı ile kolay taşınabiliyor. Sulu boya çalışmalarını istediği her yerde ve her zaman yapabilme avantajı da çocukları memnun ediyor.

Fatih 12’li Suluboyanın Avantajları 

Çocuklar farklı renkler kullanarak akıllarından geçenleri kâğıda geçirebiliyor ve böylece birbirinden değişik pek çok temaya ait tasarımlar ortaya çıkarabiliyor. 

Suluboya kâğıt, karton, seramik, metal, ahşap ve cam yüzeylerde kullanılabiliyor. Geniş kullanım alanı farklı el işi faaliyetlerine imkân veriyor.

Paletteki renkler su ile inceltilerek istenilen kıvama getirilebiliyor. Böylece bir rengin farklı tonları da elde edilebiliyor.

Renkler paletteki diğer renklerle karıştırılabiliyor, bu şekilde palette bulunmayan ara renklere de ulaşılıyor. Kaliteli materyallerden üretilmesi sayesinde ana renkler gibi inceltilen renkler de kalıcı bir yapı sergiliyor.

Çocukların güvenliği gözetilerek üretilen sulu boyada sağlığa zararlı herhangi madde bulunmuyor.

Fath Suluboyanın Özellikleri

Renk Sayısı: 12 farklı renk

Kullanılabilir Yüzeyler: Cam, kâğıt, karton, metal ve tüm seramik ve ahşap yüzeyler

Yıkanabilirlik: Ciltten ve kumaştan kolay çıkabilir

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler