Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Chicco Next2Me 4Ever

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 2 Gün

10,999₺
KDV Dahil
adet

Chicco Next2Me Forever Yan Uyuyan Başucu Karyolası

En iyi 3'ü 1 arada uyku çözümü ile tanışın... Chicco Next2Me Forever , ebeveynlerin yan uykudan diledikleri kadar faydalanmalarını sağlayarak hem ebeveynler hem de bebek için daha iyi bir uyku sağlarken, patentli yanlış kullanım önleyici bariyer sistemi sayesinde tam güvenlik sağlar. . Ebeveynler tek bir üründe 3 işlevsellik bulabilirler: yan yatak, geleneksel bebek karyolası ve ayrıca küçük çocuklar için yer yatağı. Birden fazla kullanım bir araya geldiğinde, bu, doğumdan 4 yaşına kadar bebeğe uyacaktır. Next2Me Forever, 6 ay sonra bile uzun süreli yan uyumaya izin verir! Bu, ebeveynlerin ne zaman yan yatmayacaklarına karar vermelerini sağlar. Next2Me Forever, Next2You Daha Uzun Süre…

Bu Karyolanın genişletilmiş boyutları ve tek elle kolay açılıp kapanan yan bariyeri sayesinde yandan uyuyan bir beşik kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu Başucu Karyolası, reflüye karşı sindirime yardımcı olmak için adlandırılabilir. Hem yan yatma hem de yatak modunda karyola içinde ek havalandırma ve hava akışını garanti eden tüm yan ağ pencereler. Daha fazla rahatlık ve maksimum kullanım kolaylığı için, bu Karyola Beşiği, katlanabilir ayaklar sayesinde çoğu yatağa ve ayrıca çekmeceli yataklara uyarlanabilmesi için 11 yükseklik ayarına sahiptir.

Patentli suistimal önleyici bariyer sistemi, bebek karyolası ebeveyn yatağına tam olarak oturmadığında yan bariyerin alçaltılmış konumda kalmamasını sağlayarak küçük bebeğiniz için maksimum güvenlik sağlar.

Next2Me Forever'ın uzun süreli kullanımı için, küçüğünüz 18 aya ulaştığında, isterseniz karyola ayaklarını ve yan panel bariyerini çıkarmanız yeterlidir; küçük çocuklar daha sonra kolayca bebek yatağı moduna geçerek özerkliklerini teşvik edebilir.

Özellikler
Genişletilmiş boyutlar ve tek elle kolay açılıp kapanan yan bariyer, yandan yatabilen bir çözüm kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı
Sindirime yardımcı olmak için eğilebilir ve piyasadaki diğer yan uyuyanlara göre daha uzun süre yan yatış sağlar
Patentli yanlış kullanım önleyici bariyer sistemi, bebek karyolası ebeveyn yatağına tam olarak oturmadığında yan bariyerin alçaltılmış konumda kalmamasını sağlar.
Küçük çocuğunuz 18 aylık olduğunda, bebek yatağı moduna geçmek için karyola ayaklarını ve yan panel bariyerini çıkarın.
Tüm yan ağ pencereler, karyola içinde ekstra havalandırma ve hava akışını garanti eder
11 yükseklik, katlanabilir ayaklar sayesinde çekmeceli yataklara uyum sağlar
Boyutlar
-Ayaklı 91,1 – 108,2 cm x 121 cm x 73,8 cm
-Ayaksız 62.4 cm x 121 cm x 61.8 cm
-Katlanmış 125cm x 65cm x 29cm
-Ağırlık 19.7kg
-Yatak Ölçüleri 110cm x 58cm x 8cm

Benzer ürünler