Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lüx Dijital Bebek İzleme Kamerası

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 38 adet
Teslim durumu: 2 Gün

1,999₺
KDV Dahil
adet

Geniş Görüş Açısı

 Güvenlik Kamerası açık alanda 100 metreye kadar net görüntü sunar. Bu sayede daha geniş ortamlarda etrafı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Aynı zamanda dahili hoparlör ve mikrofon ile çift yönlü ses özelliğine sahiptir.

Otomatik Gece Görüşü

Bebeğinizi geceleri de rahatlıkla izleyebilmeniz için gece görüşü özelliğine sahiptir. Kristal berraklığında siyah beyaz gece görüşü imkanı verir. Böylece bebeğinizi uyku saatlerinde de izleme imkanı elde edersiniz.

Ninni Çalma

Sakinleştirici ninni çalma özelliği sayesinde Güvenlik Kamerası bebeğinizin daha rahat ve huzurlu bir şekilde uykuya dalmasını sağlar. İçinde bulunan ninniler tamamen bebekleri gevşetici özelliğe sahiptir.

Ortam Sıcaklığını Ölçer

Entegre termostatı sayesinde ortamın ısısını sürekli ölçer. Bu sayede anlık olarak bebeğinizin kaldığı odanın sıcaklığını görebilir ve buna göre müdahale edebilirsiniz. Çok yönlü ve ekonomik bir seçenektir.

LCD Ekran

2,4 inç renkli LCD ekranı sayesinde bebeğinizi oldukça net bir şekilde izleyebilirsiniz. Her türlü detayı görmeniz için ekranın boyutu özel olarak ayarlanmıştır. Aynı zamanda kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

 Güvenlik Kamerasının enerji tasarrufu modunu ses ile aktive edebilirsiniz. Bu sayede daha az enerji tüketerek daha kaliteli bir kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda pili de daha uzun süre gider ve doğayı da koruyabilirsiniz.

Benzer ürünler