Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Eko Dijital Bebek İzlema Kamerası

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 40₺
Stok Durumu: 39 adet
Teslim durumu: 2 Gün

1,399₺
KDV Dahil
adet

 Görüntülü Bebek Telsizi

 bebek monitörü, ergonomik tasarımı, uzun pil ömrü ve çekim gücü sayesinde evinizin her yerinden bebeğinizi güvenle ve rahatça izleyebilme imkanı sağlar. 

  Güvenli Frekans Üzerinden 260 Metre Çekim Mesafesi. 

 bebek video monitörü ve kamera ünitesi, güvenli bir frekans üzerinden açık alanda 200 metre, kapalı alanda ise 50 metrelik bir çekim gücü alanına sahiptir. Bu sayede bebeğiniz odasında uyurken siz de video monitörünüzle evinizin herhangi bir köşesinden bebeğinizi kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. 

  Gece Görüş ve Termostat Özellikli Kamera. 

  Bebek kamera ünitesi, üzerinde bulunan 8 adet yüksek yoğunluklu kızıl ötesi LED’ler sayesinde otomatik olarak gece görüşü imkanı sağlar. Bu sayede bebeğinizi karanlık bir odada uyurken dahi net olarak izleyebilirsiniz. 

  Ayrıca kamera ünitesinde bulunan ortam sıcaklık termostatı sayesinde bebeğinizin oda sıcaklık derecesini monitör ekranı üzerindeki bildirimden sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. 

Bebeğinizi Melodiler ve Kendi Sesinizle Rahatlatın.

  Video monitörünüzün içerisinde bulunan müzik çalar özelliği sayesinde 8 adet ninni melodisinden birini seçerek bebeğinizin başucunda bulunan kamera ünitesinden çalmasını sağlayabilir ve bebeğinizi rahatlatabilirsiniz 

  Ayrıca monitr üzerinde bulunan mikrofon işaretli düğmeye basılı tutarak konuşarak sesinizi bebek kamerası üzerindeki hoparlör yardımıyla bebeğinize duyurabilirsiniz.

Benzer ürünler