Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Üç Biberon+Emzik+Fırça Ve Diş Kaşıyıcı Hediye Seti Mavi

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

480₺
KDV Dahil
adet

Brown’ın Natural Flow® Options + ™ Geniş Boyun Şişesi ile seçenekleriniz hiç bu kadar iyi olmamıştı. Nipelden tabana, Options + ™ Geniş Boyun Şişesi bebek için rahat bir beslenme deneyimi sağlar ve göğüsten şişeye ve sırtına geçişi kolaylaştırır. En baştan başlayarak, YENİ göğüs benzeri meme şekli uygun bir mandal ve daha doğal bir şişe besleme deneyimi için doğru şekilde şekillendirilmiştir - göğüsten şişeye ve tekrar sırtına geçmek için mükemmel! Her nipel, aynı tutarlı doğal akışı sunmak için özel olarak tasarlanmıştır, böylece siz ve bebeğiniz her beslenmede ne bekleyeceğinizi biliyorsunuzdur. Antikolik iç havalandırma sistemi ile birlikte, Dr. Brown’ın ABD'deki 1 numaralı çocuk doktoru tarafından tavsiye edilen biberon olmasını sağlayan güvenilir ve güvenilir bir şişe besleme deneyimi sunarlar.

Ama burada bitmiyor. Antikolik iç havalandırma sistemi, zaten yenilikçi bir besleme deneyimini geliştirmek için gelişmiş bir tasarıma sahiptir:

• Kolik oluşumunu azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır

• Tükürme, geğirme ve gazı azaltır

• Anne sütündeki ve formülündeki besin maddelerini daha iyi korumak için gösterilir

• İyi bir gece uykusu için sindirime yardımcı olur

• Emzirmeyi destekleyen bir akış hızı sunar.

Seçenek + ™ Olmak İyi

Şişelerimiz havalandırma sistemi yerinde olduğunda en iyi şekilde çalışır - ancak bebeğin beslenmesi geliştiğinde seçeneklere sahip olmak harika. Havalandırma zamanını hissettiğinizde sadece havalandırmayı kaldırın - farklı bir şişe tanıtmaya gerek yoktur. Bakın, havalandırma sistemi Options + ™ şişesinde havalandırma yapmanın tek yolu değildir. Şişe nipellerimiz, çoğu meme delikli şişeye benzer bir beslenme deneyimi sunan kendi havalandırma sistemine sahiptir.

Options + ™ bulaşık makinesi (üst raf) ve sterilizatör güvenlidir. BPA içermez. 0 ay +.

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler