Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Mamajoo Yumuşak Uçlu Kulplu Eğitici Bardak 270ml 9m+

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

159₺ 135.15₺
KDV Dahil
adetMamajoo Kulplu Eğitici Bardaklar, bebek sağlığına önem verilerek BPA içermeyen yüksek kaliteli ham maddeden üretilmiştir. Bebeklerin biberondan bardağa kolayca geçmesine ve içmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mamajoo Kulplu Eğitici Bardaklarda bulunan anti-kolik valf sistemi sayesinde bardağın içindeki havayı dışarı atmaya yardımcı olarak bebeklerde gaz oluşumu riskini en aza indirir. Ters veya yana yatık olduğunda zamanlarda bile akıtmaz ve sızdırma yapmaz. Böylece, evde veya ev dışındaki alanlarda, özellikle yolculuk sırasında pratik bir kullanım olanağı sağlar.

Ürün Avantajları:

Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak, bebeklerin minik elleriyle rahatça kavrayıp tutabileceği şekilde tasarlanmış ergonomik kulpu sayesinde bebeğin tek başına içmeye alışmasını destekler.

Eğitici Bardağın yumuşak ucu esnektir ve bebeğe uygun sıvı akışını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Hem bardak hem de bardak ucu, bebeğin sağlığı göz önünde bulundurarak yüksek kaliteli, BPA içermeyen, gıdaya uygun maddelerden üretilmiştir.

Eğitici Bardak’ta bulunan anti-kolik valf sistemi sayesinde bardağın içindeki havayı dışarı atarak bebeğin hava yutma riskini azaltır.

Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak, çalkalandığında veya yana yatık olarak bırakıldığında bile akıtmaz ve sızdırma yapmaz.

Temizlik ve Bakım:

Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak, bulaşık makinesinin üst rafında veya sabunlu suyla elde rahat bir şekilde yıkanabilir. Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kesinlikle kullanmaktan kaçınınız.

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler