Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Youniverse Fix Oto Koltuğu

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

3,299₺
KDV Dahil
adet

YOUniverse çocuk oto koltuğu aracınıza çeşitli şekillerde takılabilir. En kolay ve güvenli yol, Isofix konektörlerini ve üst ipi kullanarak takmaktır . Koltuğun altındaki merkezi kol, Isofix kancalarını hemen serbest bırakır ve böylece çocuk oto koltuğunun montajını şimdiye kadarki en kolay göreve dönüştürür. Alternatif olarak , koltuğu üç noktalı emniyet kemeri ile sabitleyerek de takabilirsiniz . Bu kurulum şekli için, kemer konumlandırıcısının göstergesine uymanız yeterlidir.

İlk yıllarda (yaklaşık 9 ay ila 4 yıl), çocuğunuzun entegre kayış sistemi ile sabitlenmesi gerekir. Her iki kemer ve koltuk başlığı çocuğunuzun mevcut bedenine her zaman uyum sağlamalıdır. Chicco YOUniverse'yi buna göre ayarlamak aynı anda ve sadece tek elle yapılır. Gerektiğinde koltuğa takılabilen ve ayrılabilen bir koltuk eki , daha küçük çocuklara optimum destek ve maksimum konfor sağlar. 

Küçük çocuğunuz 4 yaşına ulaşır ulaşmaz, otomobilin kendi emniyet kemeriyle bağlanacak kadar uzun. Çocuğunuzun araba koltuğuna entegre kayış sistemini sıyırıp, koltuğu grup 2 / 3'e uygun bir araba koltuğuna hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Kemer konumlandırıcıya sahip ek bir cihaz , çocuğunuzun leğen kemiği üzerinde güvenli bir şekilde yönlendirilen mümkün olan en iyi kemer pozisyonunu garanti eder. . 

Bir yan darbe koruma sistemi ile donatılmış olan bu son derece konforlu çocuk oto koltuğu YOUniverse Fix by Chicco, ailenizdeki herkesi yıllarca memnun edecektir. Çocuk oto koltuğu dört moda renkte mevcuttur. En sevdiğinizi seçin! 

Detaylar: 

Çeşitli tasarımlarda mevcuttur 

Yaş uygunluğu: 9 aydan 12 yıla kadar; 9 ila 36 kg

Arabaya montaj: Isofix + Top Tether veya otomobilin kendi emniyet kemeri

Çıkarılabilir koltuk eki dahil

Entegre beş noktalı kablo demeti (grup 1)

Kemer sistemi ve koltuk başlığının eşzamanlı ayarı

Boyut: G 44 x Y 63-81 x D 51 cm

Ağırlık: 13,5 kg

ayrıntılar

Benzer ürünler